У Біблії сказано «Бо дім Мій назветься Домом молитви для всіх народів» (Ісаї 56:7.). Під поклонінням Богу ми розуміємо не механічне виконання якихось видимих обрядів, а живе, щире вираження нашого благоговіння, любові, захоплення та залежності від Бога. Збори віруючих християн у Будинку Молитви називаються богослужіннями. Як і перші християни за часів Апостолів постійно перебували у вченні Апостолів, у спілкуванні та переломленні хліба та в молитвах (Дії 2.42), так і сьогодні в Церкві християни повинні керуватися тими самими принципами у служінні Богу. Тому, під час богослужіння, звучить проповідь Слова Божого, молитви, співи, вірші, свідчення, що виражають наше молитовне звернення до Бога, а також увагу один до одного. Значний час під час богослужіння приділяється слуханню проповіді Слова Божого, оскільки через вивчення Біблії ми приходимо до розуміння Божої волі, що веде нас до послуху, тобто поклоніння Богу, нашому способу життя. Якщо це Ваше перше відвідування Будинку молитви, ми дуже раді поділити з Вами цей досвід. Дозвольте запропонувати кілька рекомендацій, які допоможуть вам на богослужінні.
Якщо якісь елементи богослужіння видаються Вам незрозумілими, ви можете залишатися на своєму місці та спокійно спостерігати збоку. Ніхто Вас за це не засудить. Але дещо ми спробуємо пояснити: «Коли наш Господь Ісус Христос молився Небесному Батькові, то Він схиляв свої коліна» (Євангеліє від Луки 22:41). ;Дії 20:36;Ефесянам 3:14).Звертаючись до Бога в молитві, ми, як християни, згідно з вченням Біблії, схиляємо коліна або встаємо на ноги, на знак нашого благоговійного поклоніння перед Богом, тим самим висловлюючи Йому свою повагу і відданість. Ми пропонуємо Вам під час молитви стоячи вислухати молитви віруючих людей або звернутися самостійно до Бога у щирій молитві (вголос чи тиші).
– Як правило, один раз на місяць у помісній Церкві євангельські християни баптисти виконують заповідь Господню – Хлібозаломлення (Вечерю Господньому). Відповідно до вчення Біблії, хлібопереломлення не є просто прийомом їжі для вгамування голоду (Перше Послання до Коринтян 11:22; 11:34). Але кожного разу, коли віруючі під час причастя їдять хліб або п’ють із чаші, вони сповіщають про смерть Господню, доки Він прийде (Перше Послання до Коринтян 11:26). Виконуючи цю Ісусом Христом заповідь, ми згадуємо Христові страждання та Його мученицьку смерть, прийняту замість нас, за наші гріхи. Участь у причасті заповідано лише народженим людям, які примирилися з Богом через покаяння, є членами Церкви і взяли Святе водне хрищення за вірою. Якщо Ви поки не належите до них, ми пропонуємо Вам утриматися від причастя, залишаючись сидіти на своєму місці до кінця богослужіння.
Якщо після першого відвідування Будинку молитви у Вас виникли запитання, збентеження або, навпаки, інтерес, Ви можете по закінченні служіння підійти до служителів Церкви та поставити їм запитання.
Читання Біблії, регулярне відвідування богослужінь зустрічі з віруючими людьми – це те, що Вам може допомогти в цьому. І, перш за все, моліться Богові, щоб Він відкрився Вам особисто. Ми молимося за Вас…
До кого звернутися в Церкві?
Ми маємо бажання приділити увагу кожній людині, яка прийшла до нас. Чергові брати будуть раді зустріти Вас при вході до Церкви та центральної зали.
Крім того, ви завжди можете звернутися до прихильників Церкви, що сидять поруч, або підійти до служителів Церкви після закінчення служіння. Ми будемо раді познайомитися з Вами і послужити в міру наших можливостей.
Чи є можливість відвідувати Будинок молитви людям з обмеженими можливостями чи інвалідам?
Двері Молитовного Дому завжди відчинені також і для людей з обмеженими здібностями.
Так, для тих, хто може пересуватися лише на візках, вхід до будівлі Молитовного Будинку обладнаний необхідним пандусом.
Для відвідувачів Будинку молитви, які погано чують, ми маємо можливість надати сурдопереклад під час богослужіння. Сестри із Церкви готові приділити Вам увагу. Ми хочемо, щоб кожна людина мала можливість почути Добру Звістку про Ісуса Христа.
Якщо у Вас немає можливості самостійно відвідувати Будинок молитви, але Ви:
– бажаєте придбати для особистого читання Новий Заповіт;
– маєте питання, що виникли під час читання Нового Завіту (Біблії);
– хочете дізнатися більше про Бога, про спасіння душі, вічне життя, або про інші Біблійні істини;
– хочете спілкуватися з віруючими;
– маєте серйозні проблеми в житті і потребуєте, щоб про Вас помолилися;
Ми просимо Вас повідомити про це нам за телефоном +38(095)0008055.
Чи є в церкві щось для дітей?
Ісус Христос сказав: «… Пустіть дітей і не перешкоджайте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне. (Св. Євангеліє від Матвія 19:14). Ми намагаємося, щоб у Церкві дітей не залишили поза увагою. Дуже добре, якщо Ви маєте можливість взяти дитину на богослужіння з собою. Але, якщо Ваша дитина дуже маленька, то в Будинку молитви є кімната матері та дитини, яка знаходиться при вході до центральної зали, де Ви можете розміститися.
У неділю під час проведення ранкового богослужіння з 10-00 у дитячих класах проходять уроки недільної школи. Уроки проходять за групами, залежно від віку дитини та їх можуть відвідувати усі бажаючі діти від 3 до 15 років. Вчителі недільної школи читають дітям з Біблії, розповідають про Бога, вічне життя, порятунок від гріха, а також інші біблійні істини. Їх вчать практично жити за Біблією. Для дітей молодшого віку заняття включають також виготовлення різних виробів.
Молодіжні служіння.
Ми щиро бажаємо, щоб у Церкві була приділена належна увага молоді. Слава Богу, така нагода є, і Церква відвідує чимало молоді. Кілька разів на тиждень молодь збирається у Будинку молитви на спілкування. Так, щовівторка з 19-00 молодь збирається для вивчення Святого Письма. Молоді люди докладно розбирають Біблію. По неділях з 20-15 молодь збирається на молодіжне спілкування, де під час спілкування відбувається обговорення різних актуальних тем. У Церкві також є молодіжний хор, який періодично бере участь у богослужіннях.
Кому можна поставити питання духовного характеру?
Ми віримо, що одне з призначень Церкви – допомагати людям прийти до Бога і зростати духовно.
Для цього, згідно з вченням Біблії, в Церкві є служителі які при необхідності, з Божою допомогою, намагатимуться вислухати Вас і відповісти на запитання, що цікавлять, або надати необхідну допомогу.
В залежності від того, що більш природно Вам:
© All rights reserved.