Обережно небезпечно!

Піднімаючи зазначені в даному розділі теми, ми як християни, не можемо мовчати і щиро хочемо застерегти наших сучасників про величезну небезпеку, пов’язану з тим, що люди захоплюються справами, про які ми буде говоритись в цьому розділі .
Так буває, що одного разу вирішивши тільки трішки щось подивитися, або спробувати, людина, сама того не помічаючи, потрапляє до пастки, з якої вона згодом не може звільнитися.
Як багато сліз, горя, скалічених доль і загублених життів трапляється у людей тому, що вони легковажно ставляться до слів Бога, які записані в Святому Письмі.
Давши місце гріхові  у своєму житті, людина потрапляє в сітку диявола, який підпорядковує її своїй волі. (Друге Післання до Тимофія 2:26.).
Більшості з нас відомі приклади, коли люди не змогли самостійно вибратися з залежності, що вкорінилася в їхньому житті та трагічно його закінчували. Деякі з них пройшли через консультації різних лікарів та психологів, а також побували у реабілітаційних центрах, але, на превеликий жаль, так і не змогли повністю отримати звільнення і світло у своєму серці.
Але вихід є, і про нього ми читаємо в Біблії. Ісус Христос сказав:
“Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.
Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!”
(Від Матвія 11:28-30)
“… Я тебе посилаю, відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими.”
(Дії Апостолів 26:18)

Тільки Всемогутній Творець, який створив людину, може дарувати йому вихід з найскладніших ситуацій. Через покаяння в гріхах, звернення до Бога і віру в Господа Ісуса Христа кожна людина може отримати прощення гріхів, звільнення від них, мир з Богом, а також істинний сенс і мету в житті.
“Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.”
(Від Івана 3:16,17)

В даному розділі сайту розміщено приклади того, як Бог дивним чином звільнив багатьох людей, що були в різних залежностях і обмані, і повністю змінив їхнє подальше життя.
Хочемо застерегти християн не допускати в своєму житті речей, про які йтиметься в даному розділі, тому що вони є гріхом і призводять до розділення з вічним Богом, що загрожує людині вічним засудженням.

Слово Боже звертається до нас і сьогодні:
“Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого.”(1 Петра 5:8)
” Тому то, хто думає, ніби стоїть він, нехай стережеться, щоб не впасти!” (1 до Коринтян 10:12)
” Але кожного дня заохочуйте один одного, доки зветься Сьогодні, щоб запеклим не став котрий з вас через підступ гріха.” (До Євреїв 3:13)