Будьте уважні при підписанні петицій

Будьте уважні, зумисне створена плутанина, що заважає оригінальним петиціям набрати 25000 голосів (щодо припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей).

Потрібно підписати лише 6 певних петицій (по дві Президенту, Верховній Раді та Кабміну), автором яких є Танцюра Віктор Зіновійович.

На жаль, крім цих петицій були ще створені більше 10 подібних документів. Зовні вони виглядають, як оригінальні, а всередині або порожні, або містять радикальні пропозиції до влади. Або ж є точними копіями оригінальних, за винятком авторства.

У чому проблема? Люди, які самостійно шукають петиції, часто знаходять неоригінальні петиції та підписують їх, залишаючи оригінальні документи непідписаними. На це попались вже декілька тисяч людей.

Що робити? Якщо ви підписували петиції, особливо, якщо самостійно їх шукали, переконайтесь в тому, що знайдено правильні документи, ініціатором яких є Танцюра Віктор Зіновійович. Ось посилання на ті петиції, які потрібно підписувати:

  1. itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?aname=published
  2. itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?aname=published
  3. petition.president.gov.ua/petition/42484 (видалена Адміністрацією Президента)
  4. petition.president.gov.ua/petition/42862
  5. petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462
  6. petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

Не підписуйте жодних інших петицій, які схожі на оригінальні. Адже популярність не авторських петицій ще більше відволікатиме від оригінальних та зменшить ймовірність набрати 25000 голосів.

Не забувайте молитися, щоб всі шість документів набрали по 25000 підписів і влада правильно відреагувала на дані петиції.

© All rights reserved.